načítání stránky . . . set names utf8; ENSSONBOHEMIA.CZ - Duo CACIB Brno Kerberos V 2, r. CAC
Duo CACIB Brno Kerberos V 2, r. CAC
Hodnocení čtenářů: / 1
SlabéVynikající 
all. the results

 

 

Duo CACIB BRNO

 

Kerberos du Plateau Bavarois  (  Igloo du Platea Bavorois x Freya Ensson Bohemia )       V 2 r. CAC    

po oba dva dny skončil na výborném druhém místě  

 

Adelaina z Bechlína (  Darling Asson Ensson Bohemia  x Agata ze Strakonické vyhlícky ) V 1

 nastoupila pouze ve neděli

 

 

                                           gratulujeme

 

 Adelaina

adelaina_brno_2014.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerberos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vítěz Amicus

amicus.jpg

         

 

 

 

 

 

 

Výsledky :

 

 

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
967 51 třída štěňat DOLCE INDIGO SONNY Quen Star Sagitta Dopierała Izabella Gavrilova Yana Velmi nadějný1
968 51 třída dorostu Eldar Druhá šance Beer Emil Gavrilova Yana Velmi nadějný2
969 51 třída dorostu OLIVER od Pálfych Videczky Gejza Gavrilova Yana Velmi nadějný1
970 51 třída mladých Captain Bangaru Luca-Guard Wolf Otakar Gavrilova Yana Velmi dobrý1
971 51 mezitřída AKIRA Shaggy Smile Gédrová Naděžda Gavrilova Yana Velmi dobrý4
972 51 mezitřída ASLAN ZODIAC z Richardovskych skal Kunstmullerova Iveta Gavrilova Yana Výborný3
973 51 mezitřída Carpe Diem Goldenleon Poláčková Jana Gavrilova Yana Výborný2
974 51 mezitřída Coudy Goldenleon Zvolský Vladimír Gavrilova Yana Výborný1, CAC, RCACIB
975 51 třída otevřená Alfie Holmes Maxilev Mostová Hana Gavrilova Yana Absence
976 51 třída otevřená CAMOS od Bezdynky Procházková Jitka Gavrilova Yana Velmi dobrý
977 51 třída otevřená Dark Moon Druhá šance Vondrák Petr Gavrilova Yana Výborný4
978 51 třída otevřená HAPPYMR.HART z Leonkovho raja Koláček Ivan Gavrilova Yana Výborný3
979 51 třída otevřená Kerberos du Plateau Bavarois Schmuttermeierovi Lenka + Evžen Gavrilova Yana Výborný2, RCAC
980 51 třída otevřená Laser Bug of the Bernese Garden Wolf Otakar Gavrilova Yana Velmi dobrý
981 51 třída otevřená Paddy´s Paquino vom Löwengarten Pálfyová Katarína Gavrilova Yana Výborný1, CAC
982 51 třída šampionů Antonius Amicus Optimus Kukharskaya Natalia Gavrilova Yana Výborný1, CAC, CACIB, BOB
983 51 třída šampionů Aron From Leo's Home Zeman Josef Gavrilova Yana Výborný3
984 51 třída šampionů BADY od Bezdynky Koláček Ivan Gavrilova Yana Výborný2, RCAC
985 51 třída šampionů Bard od Bezdynky Švejda Zdeněk Gavrilova Yana Výborný4
986 51 třída šampionů Maximus Spratakus Amore Cordi Karch Barbara Gavrilova Yana Absence
987 51 třída veteránů Dasty E. Bora z Milotiček Konečná Jarmila Gavrilova Yana Výborný1
988 51 třída štěňat Bashira Cora von der Leo Familie Kubová Jana Gavrilova Yana Velmi nadějný2
989 51 třída štěňat DARMINIA Dil Ka Rishta Regiec Daniela Gavrilova Yana Velmi nadějný1
990 51 třída mladých Ashanti Canis Major Leo Mrázová Martina Gavrilova Yana Výborný3
991 51 třída mladých Bellami Bella Amicizia Skřivan Radek Gavrilova Yana Výborný1, CAJC, BOJ
992 51 třída mladých Happy Her Majesty Medvebergi Maszkos Volfová Eva Gavrilova Yana Výborný2
993 51 mezitřída Arcona Zodiac z Richardovských skal Fišerová Hana Gavrilova Yana Výborný4
994 51 mezitřída Beatrice Bona Moravia Calábková Zdeňka Gavrilova Yana Výborný3
995 51 mezitřída Celine Claudette Goldenleon Jůza Jan Gavrilova Yana Výborný1, CAC, CACIB
996 51 mezitřída MAGIC LIFE IN KENYA GINGER HEAVEN Dopierała Izabella Agnieszka Gavrilova Yana Výborný2, RCAC
997 51 třída otevřená Inka von der Aigner-Obermühle Murdžáková Veronika Gavrilova Yana Výborný3
998 51 třída otevřená JURA Löwe von Thüringen Kubová Jana Gavrilova Yana Výborný1, CAC
999 51 třída otevřená Thevetia Rosaceae Bursová Marcela, Ing. Gavrilova Yana Výborný2, RCAC
1000 51 třída šampionů Celsea od Bezdynky Pimek Ludvík Gavrilova Yana Výborný1, CAC, RCACIB
1001 51 třída veteránů Cácorka H. Bora z Milotiček Šmrhová Jaroslava Gavrilova Yana Výborný1, BOV

 

 

 

 

 

Kat.číslo Kruh Třída Jméno Chov. stanice Majitel Rozhodčí Výsledek
5876 50 třída štěňat DOLCE INDIGO SONNY Quen Star Sagitta Dopierała Izabella Slukin Sergii Velmi nadějný1
5877 50 třída dorostu Eldar Druhá šance Beer Emil Slukin Sergii Velmi nadějný
5878 50 třída dorostu ODY od Pálfych Pálfyová Katarína Slukin Sergii Velmi nadějný1
5879 50 třída dorostu OLIVER od Pálfych Videczky Gejza Slukin Sergii Velmi nadějný
5880 50 třída mladých Captain Bangaru Luca-Guard Wolf Otakar Slukin Sergii Výborný1, CAJC, BOJ
5881 50 mezitřída Arwin Leon Czech Canada Matoušková Šárka Slukin Sergii Velmi dobrý3
5882 50 mezitřída ASLAN ZODIAC z Richardovskych skal Kunstmullerova Iveta Slukin Sergii Výborný2
5883 50 mezitřída Carpe Diem Goldenleon Poláčková Jana Slukin Sergii Výborný1, CAC
5884 50 mezitřída Coudy Goldenleon Zvolský Vladimír Slukin Sergii Velmi dobrý4
5885 50 třída otevřená CAMOS od Bezdynky Procházková Jitka Slukin Sergii Velmi dobrý
5886 50 třída otevřená Danny Arebred Stržínek Václav Slukin Sergii Výborný
5887 50 třída otevřená HAPPYMR.HART z Leonkovho raja Koláček Ivan Slukin Sergii Výborný4
5888 50 třída otevřená Kerberos du Plateau Bavarois Schmuttermeierovi Lenka + Evžen Slukin Sergii Výborný2, RCAC
5889 50 třída otevřená Laser Bug of the Bernese Garden Wolf Otakar Slukin Sergii Výborný1, CAC
5890 50 třída otevřená Paddy´s Paquino vom Löwengarten Pálfyová Katarína Slukin Sergii Výborný3
5891 50 třída šampionů Antonius Amicus Optimus Kukharskaya Natalia Slukin Sergii Výborný1, CAC, CACIB, BOB
5892 50 třída šampionů Aron From Leo's Home Zeman Josef Slukin Sergii Výborný3
5893 50 třída šampionů BADY od Bezdynky Koláček Ivan Slukin Sergii Výborný2, RCAC, RCACIB
5894 50 třída šampionů Bard od Bezdynky Švejda Zdeněk Slukin Sergii Výborný4
5895 50 třída šampionů Maximus Spratakus Amore Cordi Karch Barbara Slukin Sergii Absence
5896 50 třída štěňat Bashira Cora von der Leo Familie Kubová Jana Slukin Sergii Nadějný
5897 50 třída štěňat DARMINIA Dil Ka Rishta Regiec Daniela Slukin Sergii Nadějný
5898 50 třída dorostu Clea Cream Leon Kráľovce Jahodová Pavla Slukin Sergii Velmi nadějný1
5899 50 třída mladých Ashanti Canis Major Leo Mrázová Martina Slukin Sergii Velmi dobrý
5900 50 třída mladých Bellami Bella Amicizia Skřivan Radek Slukin Sergii Výborný2
5901 50 třída mladých Happy Her Majesty Medvebergi Maszkos Volfová Eva Slukin Sergii Výborný1, CAJC
5902 50 mezitřída Arcona Zodiac z Richardovských skal Fišerová Hana Slukin Sergii Velmi dobrý
5903 50 mezitřída Beatrice Bona Moravia Calábková Zdeňka Slukin Sergii Výborný1, CAC, CACIB
5904 50 mezitřída MAGIC LIFE IN KENYA GINGER HEAVEN Dopierała Izabella Agnieszka Slukin Sergii Výborný2, RCAC
5905 50 třída otevřená Adelaida z Bechlína Stanková Simona Slukin Sergii Výborný1
5906 50 třída otevřená Havanna vom Dreiburgenland Šimkovská Anna Slukin Sergii Velmi dobrý
5907 50 třída otevřená Inka von der Aigner-Obermühle Murdžáková Veronika Slukin Sergii Velmi dobrý
5908 50 třída otevřená JURA Löwe von Thüringen Kubová Jana Slukin Sergii Velmi dobrý
5909 50 třída otevřená Thevetia Rosaceae Bursová Marcela, Ing. Slukin Sergii Velmi dobrý
5910 50 třída šampionů Celsea od Bezdynky Pimek Ludvík Slukin Sergii

Výborný1, CAC, RCACIB

 

 

 
< Předch.   Další >

language / jazyk

Poslední fotografie v galerii
FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11 LET vánoce všichni 2015

Aktuality

FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11LET FABIENNE ENSSON BOHEMIA  26.10. oslavila 11. narozeniny.              gratulujeme   -

Vítejte na stránkách ENSSON BOHEMIA CZ

Kennel Ensson Bohemia

Přihlášení






Zapomenuté heslo