načítání stránky . . . set names utf8; ENSSONBOHEMIA.CZ - KV Zubří, Ginnie V1, CAC, Fram V 4,
KV Zubří, Ginnie V1, CAC, Fram V 4,
Hodnocení čtenářů: / 4
SlabéVynikající 
Gratulujeme, All the results 

 

 

 

 Klubová výstava Zubří dne 14. 9. 2013

 

 

 

Děkuji děvčatům Soně a Eli za vzornou presentaci našich odchovů. Všem to moc  slušelo, ještě jednou díky.

                                                            

 

 

 

 

 

 

 

více informací naleznete na http://www.leonfram.estranky.cz/

                                a na http://www.lionsace.sk/  

 

Ginnie Ensson Bohemia V 1, CAC

( Quino v.d. Ostnitz x Franciss Bess Ensson Bohemia )

 

ginnie_v_1_cac_zb_podzim.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fram Ensson Bohemia V 4

( Gullfaxi l. v. Walhall x Bessy Ensson Bohemia ) 

 

fram_v_4.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerberos du Plateau Bavarois - Výrorný

( Igloo du Plateau Bavarois x Freya Ensson Bohemia )

 

 

kerberos_zubri_podzim_2013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

třída vítězů feny - pořadí

ginnie_stupn_vtz.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fram a Ginnie Ensson Bohemia na procházce v lese 

 

 

fram_a_ginnie_hezky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_a_fram_v_lese_stoj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_a_fram_v_lese.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fram_a_houba.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 fram_a_ginnie_hlavy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fram_vlese.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A takto to slušelo Eli a Ginnií

 

ginnie_v1_cac_s_eli.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_podzim_2013.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSI

Třída dorostu

 

VN 1

BOND BELLA AMICIZIA, SPK 1591, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Maťátko Ľubor ing.

 

Třída mladých

 

V 1

CAJC

ASLAN ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL, CMKU/L/4967/12, 12.6.2012

o: Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m: CAROLINE J’OKLL Galaxy Oss

ch: Pluhovský Miroslav

maj:Kunstmüllerová Iveta, Jiříkovice 80, Nové Město na Mor., 592 31

V 2

COUDY GOLDEN LEON, ČLP/L/4959/12, 2.8.2012

o: TYRON vom Welland

m: ALEXIS TYRO Golden Leon

ch: Jůzová Romana

maj: Zvolský Vladimír MUDr.

V 3

HAGIS ME DOJET, CMKU/L/4984/12, 24.8.2012

o: FIDO Nobert

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj: Pantůčková Helena

nedostatečná

BARNEY BONA MORAVIA, CMKU/L/4952/12, 20.6.2012

o: CARLO vom Zeitschelhof

m: BONA od Bezdynky

ch: Calábková Zdeňka ing.

maj:Maštálková Jana

 

Mezitřída

 

V1

CAC

ČKŠ

 

SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012

o: Kwenobe BALFEN APLIN

m: JUST FOR FUN vom Löwengarten

ch: Schale Karina a Rahel

maj: Čermák Jaroslav

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC

ČKŠ

ARTUŠ BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4702/11, 2.2.2011

o: FIDO Nobert

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj: Plášková Aranka

V 2

res. CAC

HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011

o: ZHEROM iz Galkina Gniezda

m: BIANKA Lwia Dolina

ch: Belanská Janka

maj: Koláček Ivan

V 3

FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007

o: TIZIAN vom Löwengarten

m: DONA Me Dojet

ch: Šimkovská Anna

maj:Němec Oldřich

V 4

AGBAR EGE-MA-KA, ČLP/L/4603/10, 7.6.2010

o: PLUTO Woscany

m: EGERIA Lví sen

ch: Frébortová Bronislava Mgr.

maj:Vašulka Ladislav

V

DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011

o: VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund

m: XENA vom Nonnenwald

ch: Schellewald Werner a Marion

maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava

V

KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011

o: IGLOO du Plateau Bavarois

m: FREYA Ensson Bohemia

ch: Spinnael Nancy

maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen

V

MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/3647/06, 15.2.2006

o: MANJO vom Ossmannstedter Grund

m: JESSICA Lesní lom

ch: Kubová Jana

maj: Stehlíková Helena

 

V

ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007

o: TWISTER du Manoir de la Roanne

m: KATY Lesní lom

ch: Kubová Jana

maj: Kubová Jana

VD

ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009

o: BENJI z Osoblažského lesa

m: AKIRA Ikajava

ch: Lhota Roman

maj: Guryča Václav

VD

THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011

o: BEN BASTIEN Severní souhvězdí

m: NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka

ch: Rylko Danuta

maj: Felixová Jaroslava

---

AKIM BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4697/11, 2.2.2011

o: FIDO Nobert

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Havelková Eva

---

BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008

o: NANDO vom Nonnenwald

m: ARIN Albron Elenia

ch: Vaňková Hana

maj:Cupáková Martina

---

FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010

o: BENJI z Osoblažského lesa

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj: Bodeček Jiří

---

GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011

o: ARTOS QUINO von der Osnitz

m: HAVANNA vom Dreiburgenland

ch: Šimkovská Anna

maj: Kratochvílovi Irena a Michal

---

GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011

o: ARTOS QUINO von der Osnitz

m: HAVANNA vom Dreiburgenland

ch: Šimkovská Anna

maj: Kuklík Zdeněk

 

 

Třída vítězů

 

V 1

CAC

 

ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009

o: UKAS Löwe v. Osning

m: CELESTA Najmurská cesta

ch: Zeman Josef ing.

maj: Zeman Josef ing.

V 2

res. CAC

ČKŠ

CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011

o: CARLO vom Zeitschelhof

m: BELINDA z Vlčkovského údolí

ch: Pimek Ludvík

maj:Procházková Jitka MUDr.

V 3

BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009

o: LEX Lesní lom

m: BELINDA z Vlčkovského údolí

ch: Pimek Ludvík

maj: Koláček Ivan

V 4

FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006

o: GULLFAXI Löwe v. Walhall

m: BESSY Ensson Bohemia

ch: Mráčková Drahomíra

maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel

V

BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009

o: LEX Lesní lom

m: BELINDA z Vlčkovského údolí

ch: Pimek Ludvík

maj: Švejda Zdeněk

 

 

Třída veteránů

 

V 1

ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005

o: CID vom Treuen Löwen

m: ANGIE B. Bora z Milotiček

ch: Viktora Jaroslav

maj: Bardon Zdeněk

V 2

DINGO Z PLASKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3568/05, 7.9.2005

o: DEEN ARNIE Zařické údolí

m: FINKA od Mikulovské hory

ch: Sloup Petr

maj:Vaňková Andrea

V 3

ARAMIS LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004

o: CID vom Treuen Löwen

m: AMANDA Leon z Nissanu

ch: Lonská Irena

maj: Toncarová Hana

 

 

 

FENY

 

Třída štěňat

 

---

AMMY JANTAROVÉ SRDCE, CMKU/L/5055/13, 24.3.2013

o: CIPÍSEK COUDY Leon Bohemia

m: CORA Myslibořické polesí

ch: Plachý Ondřej

maj: Janda Libor

 

Třída dorostu

 

VN 1

Nejlepší dorost

BEKI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5046/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Brychtová Ivana

VN 2

BELLAMI BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5048/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Skřivan Radek

VN 3

BONNIE BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5052/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Lososová Jitka

VN 4

MEDVEBERGI MASZKOS HAPPY HER MAJESTY, CMKU/L/5033/-13/13,

30.1.2013

o: NANDA-JUNIOR Leo vom Jerichower Land

m: Medvebergi Maszkos BUXA

ch: Fikóné Kutasi Beatrix

maj:Volfová Eva

VN

AGIRA LEON MORAVIA, ČLP/L/5022/12, 15.12.2012

o: TYRON vom Welland

m: AEGINA Szafranova Sfora

ch: Zapletalová jindřiška

maj:Hubáček Jiří

VN

BELLA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5047/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Jakeš Jaroslav

VN

BIRA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5052/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Scheib Ladislav JUDr.

VN

KAISA Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/5101/-13/13, 4.3.2013

o: JUP JUP Juhászvári - Kedves

m: SHERRY LADY Oaza Wschodu

ch: Belanská Janka

maj. Preč Leoš

nedostatečná

BAIRA BELLA AMICIZIA, CMKU/L/5045/13, 13.2.2013

o: CAPUCINO Vanika vom Bauernhof

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Theimerová Dana

 

 

Třída mladých

 

 

V 1

CAJC

 

ARCONA ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4971/12,6.8.2012

o: Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m: CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch: Pluhovský Miroslav

maj: Fišerová Hana

V 2

BEATRICE BONA MORAVIA, CMKU/L/4953/12, 20.6.2012

o: CARLO vom Zeitschelhof

m: BONA od Bezdynky

ch: Calábková Zdeňka ing.

maj: Calábková Zdeňka ing.

V 3

HARIA ME DOJET, CMKU/L/4988/12, 24.8.2012

o: FIDO Nobert

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj:Wimer Jiří

V 4

HESSY ME DOJET, CMKU/L/4990/12, 24.8.2012

o: FIDO Nobert

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj:Kulíšková Kamila

V

AIKO SHAGGY SMILE, CMKU/L/4927/12, 14.5.2012

o: LORD Luna Leo

m: UPOLETA Löwe von Blumengarten

ch: Veselá Monika

maj: Zychová Karla

V

ASTRID ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4972/12,6.8.2012

o: Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m: CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch: Pluhovský Miroslav

maj:Řiháková Jitka

---

ANABEL ZODIAK Z RICHARDOVSKÝCH SKAL,CMKU/L/4969/12,6.8.2012

o: Fairytrolls X-MAS ELF ZODIAC

m: CAROLINE JÖKLL Galaxy Oss

ch: Pluhovský Miroslav

maj: Fábová Romana

 

 

Mezitřída

 

V 1

CAC

BOB

ČKŠ

INKA VON DER AIGNER-OBERMÜHLE, CMKU/L/5002/-12/12,16.3.2012

o: BRUCE DIEGO v. Watzekwald

m: ESSTEMA von der Aigner-Obermühle

ch: Aigner Sebastian

maj: Murdžáková Veronika

 

V 2

res. CAC

JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012

o: KANSAS vom Welland

m: ALEXIS von der Osnitz

ch: Müller Doris a Jochen

maj:Kubová Jana

V 3

GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011

o: FIDO Nobert

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj:Kolářová Věra

V 4

ROSACEAETHEVERA, ČLP/L/5001/12, 11.5.2012

o: Amicus Optimus ANTOMIUS

m: Rosaceae ZEA

ch: Y.T.M. van Lobenstein –de Heu

maj:

 

 

Třída otevřená

 

V 1

CAC

ČKŠ

FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010

o: BENJI z Osoblažského lesa

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj:Wimer Jiří

V 2

res. CAC

ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007

o: ARNEE B. Bora z Milotiček

m: BELLA ze Zámečku Marianov

ch: Dujíčková Erika MUDr.

maj:Dujíčková Erika MUDr.

V 3

GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011

o: ARTOS QUINO von der Osnitz

m: HAVANNA vom Dreiburgenland

ch: Šimkovská Anna

maj:Černý Miroslav

V 4

FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010

o: BENJI z Osoblažského lesa

m: ARIA von Benštejn

ch: Wimer Jiří

maj:Wimer Jiří

V

AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011

o: FIDO Nobert

m: ANNDY Danthe Caro

ch: Plášková Aranka

maj:Bejšovcová Eva

V

ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008

o: LEX Lesní lom

m: DELLY Assa Říčany

ch: Theimerová Dana

maj:Plášková Aranka

V

AYLIN Z PASKOVSKÉHO PANSTVÍ, CMKU/L/4140/08, 9.3.2008

o: ARAMIS Lony z Vyšehořovic

m: APOLENKA Žluté srdce

ch: Batková Markéta

maj:Podzemná Veronika ing.

V

AYSCHA EGE-MA-KA, ČLP/L/4608/10, 7.6.2010

o: PLUTO Woscany

m: EGERIA Lví sen

ch: Frébortová Bronislava Mgr.

maj:Frébortová Bronislava Mgr.

V

BONA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4309/09, 11.2.2009

o: LEX Lesní lom

m: BELINDA z Vlčkovského údolí

ch: Pimek Ludvík

maj:Calábková Zdeňka ing.

V

EGERIA LVÍ SEN, ČLP/L/3977/10, 14.6.2007

o: Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

m: BORŮVKA Lví sen

ch: Špačková Bohuslava

maj:Frébortová Bronislava Mgr.

V

ERKI SEDMIDOMKY, CMKU/L/4799/11, 21.5.2011

o: Rosaceen ELEOCHARIS

m: FURY ANN z Alfovy zahrady

ch: Novák Petr

maj:Novák Petr

V

HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008

o: KANSAS vom Welland

m: AMIDALE Löwe von Walhall

ch: Schröder Mathias

maj:Šimkovská Anna

V

ROSACEAE OBIONE, CMKU/L/4903-12/11, 11.3.2011

o: Rosaceae CATALPA

m: Rosaceen DIELYTRA

ch: Y.T.M. Van Lobenstein

maj:Smejkalová Jana

V

UPOLETA LÖWE VON BLUMENGARTEN, CMKU/L/4451/09/09, 6.7.2009

o: Berljon OPUS MAGNUM

m: JESSYKA Löwe von Blumengarten

ch: Szakácz Béla a Andrea

maj:Veselá Monika

VD

BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010

o: LEX Lesní lom

m: ANNIE ROSE Facies Nigra

ch: Dujíčková Erika MUDr.

maj:Dujíčková Erika MUDr.

VD

LUCKY-BOHEMICA VON DER BOXMÜHLE, CMKU/L/4808/11, 27.2.2011

o: Duvasgardens PERFECT PUZZEL

m: ISA von der Boxmühle

ch: Kirsch I., K., D.

maj:Smejkalová Jana

---

AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011

o: FIDO Nobert

m: BONA od Bezdynky

ch: Calábková Zdeňka ing.

maj:Maláčová Tereza

---

BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005

o: CYRANO Chaloupecké skalky

m: BEAUTY Thurzo

ch: Botík Marcel

maj:Pimek Ludvík

---

NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006

o: ALDAN vom Wolfsblut

m: KATY Lesní lom

ch: Kubová Jana

maj:Kubová Jana

 

Třída pracovní

 

V1 CAC

AEGINA SZAFRANOVA SFORA, CMKU/L/4264/08, 16.6.2008

o: Majanś ZEUS THE STAR OF NORTH

m: KIM BASINGER Ligocka Wataha

ch: Jedlinska Marta

maj: Zapletalová Jindřiška

 

 

Třída vítězů

 

V 1

CAC

KV

 

GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009

o: QUINO v.d. Osnitz

m: FRANCIS BESS Ensson Bohemia

ch: Mráčková Drahomíra

maj: Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel

 

V 2

res. CAC ČKŠ

DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011

o: PLUTO Woscany

m: BEL VICTORIA Arcondia

ch: Scavinová Patricie

maj: Čekalová Eva

V 3

CAROLLINE JÖKLL GALAXY OSS, CMKU/L/4522/10, 27.3.2010

o: JÖKULL Löwe von Walhall

m. BONNIE B. Bora z Milotiček

ch: Mrázová Martina

maj: Pluhovský Miroslav

---

CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011

o: CARLO vom Zeitschelhof

m: BELINDA z Vlčkovského údolí

ch: Pimek Ludvík

maj:Pimek Ludvík

 

 

Třída veteránů

 

V 1

BOV

 

ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004

o: EFFENDI KENT Salve Leon

m: BRITTANY Druhá šance

ch: Štíbr Vladimír

maj: Vaňková Hana

V 2

BÁRA OD BRDSKÉ STUDÁNKY,ČLP/L/3528/05,18.5.2005

o: Khaimas/ ´Just Incredible

m: BESSY pod Tisem

ch: Bursová Marcela

maj:Bursová Marcela

 

 

 

 

 

 

 

 
< Předch.   Další >

language / jazyk

Poslední fotografie v galerii
FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11 LET vánoce všichni 2015

Aktuality

FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11LET FABIENNE ENSSON BOHEMIA  26.10. oslavila 11. narozeniny.              gratulujeme   -

Vítejte na stránkách ENSSON BOHEMIA CZ

Kennel Ensson Bohemia

Přihlášení






Zapomenuté heslo