načítání stránky . . . set names utf8; ENSSONBOHEMIA.CZ - Klubová výstava MSKCHPL,
Klubová výstava MSKCHPL,
Hodnocení čtenářů: / 12
SlabéVynikající 

     Fram Ensson Bohemia V1, CAC, BOB,

Ginnie Ensson Bohemia V1, CAC

  Gratulujeme ! All the results

 

 

 

 

 

Klubová výstava Moravskoslezského  klubu chovatelů leonbergerů

Club Show of Moravia in Zubří  

16. 9. 2012 Zubří na Moravě

Rozhodčí: Miroslav Václavík ( CZ )

  

fram_ensson_bohemia_winner_club_show_bob.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fram Ensson Bohemia ( Gulfaxi l. v . Walhall x Bessy Ensson Bohemia )V 1, CAC, Winner Club Show, BOB

Chov. Mráčková Drahomíra, maj. Mgr. Špičáková Soňa + Mráček Pavel

 

radost z vítězství

 

fram_radost.jpg 

  

ginni_podzim_2012.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ginnie Ensson Bohemia  V1, CAC

( Quino v.d. Osnitz x Franciss Bess Ensson Bohemia )

 

ginnie_podzim_klub.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   a zde je radost Ginnie !!!!!

 

 

 

anezka_fram_5.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_a_pavol2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_nando_pavol2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ginnie_radost_z_vitezstvi2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerberos du Plateau Bavarois V 1

( Igloo du Plateau Bavarois x Freya Ensson Bohemia )

 

mlady_kerberos_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mlady_kerberos_5_1.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reportáž

autor Mgr. Soňa Špičáková

 

Tato klubovka byla plánována hlavně jako "výletní". Drobkova výstavní kariéra je dávno uzavřena a všechny hlášené výstavy (a je jich za rok opravdu málo), jsou čistě pro radost (hlavně mou) a vlastně vždy "při cestě" nebo spíše při klubovém srazu. Tentokrát jsem si naděje dělala ještě méně, neboť na propozicích byl předem ohlášen pan rozhodčí Miroslav Václavík.

 

Abych to vysvětlila. Pana rozhodčího jsme zažili mnohokrát, máme od něj nejméně pět posudků, párkrát jsme též na výstavě byli, ale Drobka jsem nevystavovala. Sečteno a podtrženo posuzování tohoto rozhodčího u plemene leonberger, troufám si říci, dobře znám. Dávno ho považuji za jednoho z nejlepších rozhodčích, kteří v ČR posuzují leony, byť ne jako specialista. Vždy mi připadal velmi objektivní, poměrně přísný a velice se mi líbilo jeho hodnocení psů, kdy souhrn na každé zvíře říkal nahlas pro diváky. Stejně tak zdůvodňuje zadání pořadí nebo titulu. Toto je zdánlivě samozřejmé, ovšem na výstavách vyjímečné, bohužel. Kromě tohoto o panu rozhodčím mám dávno utvořený i takový obrázek, že u leonů takřka vždy preferuje "úhledné střeďáky". Pro nezasvěcené - středně velká zvířata, patřičně mohutná, ne tmavá, ne světlá,... prostě zlatou střední cestu. Stejně tak ze zkušeností dávno beru (brala jsem) jako fakt, že Drobek není jeho šálek kávy. Posudky jsme měli od pana Václavíka vždy pěkné, ale nikdy excelentní resp. vždy nějaké chyby na Drokovi našel a vždy to byly chyby, které nás odsouvaly na druhé místo nebo kazily jinak výsledek.

Toto vše jsem při hlášení na klubovku věděla, ale výstavu jsem brala jako relax a když už jsme na sraz chtěli jet, byla by škoda, nehlásit. Na jaře jsem hlásila do třídy čestné, neboť jsem nechtěla brát možnost získávat ocenění mladé generaci leonů, ale MSKCHPL má startovné v třídě čestné stejně vysoké, jako pro ostatní třídy. Opět vysvětlím, dle řádů ČMKU zvířata v třídě čestné nedostávají ani titul ani nemohou soutěžit o titul BOB nebo vítěz výstavy. Jednoduše se pouze ohodnotí a zadá pořadí. KCHL má z tohoto důvodu poplatek snížený na symbolickou částku, ale moravský klub chce startovné v plné výši. Netvrdím, že 600,- Kč je extrémní suma, ale nechápu, proč platit takovou částku za "symbolickou" účast na výstavě. Pro podzimní Zubří jsem se tedy rozhodla, že znovu nahlásím Drobka do třídy vítězů - mám-li platit plnou cenu, tak si zase jednou zasoutěžíme "na ostro". Jak jsem napsala výše, úspěch jsem velký nečekala, pana rozhodčího Drobek nikdy nenadchl, kromě toho jsem s jistotou čekala účast současné výstavní elity leonů :-) Našeho kamaráda Nanda a též se dali čekat Cappucino, Aaron pana Zemana, Bady od Bezdynky a možná i další úspěšní psi. K naší smůle všichni "úhlední střeďáci". Takže účast ve vítězích jsem brala jako předem bez úspěchu, ale za ty peníze radši boj než symbolická účast v třídě čestné.

Mé naděje na úspěch mařily další dvě věci - v třídě nakonec bylo hlášeno hned šest psů a všichni dle mého pro pana rozhodčího atraktivnější než Drobek. Druhou věcí byl fakt, že jsme doléčovali zapařeninu, která se Drobkovi udělala pod bradou. Sice byla již takřka zahojená, ale na jejím místě zůstala vystříhaná srst, nebo spíše krátký "ježek". Ještě ráno před zahájením jsem váhala, zda nastoupíme. Nechtěla jsem, aby si Drobek "kazil výstavní reputaci". V konkurenci jsem tipovala, že skončíme od 4. místa níže. Pro sebe jsem na favorita viděla Nanda, Cappucina, Aarona a Badyho hned v závěsu. No jediný důvod, proč jsem nakonec nastoupila, byla Anežka. Odpoledně byla hlášena do soutěže Dítě a pes a já váhala, zda by propozice resp. výstavní řád dovolily, aby nastoupilo dítě s neposouzeným psem. Co kdyby náhodou někdo podal protest na ČMKU...? Jí jsem nechtěla zkazit radost, tak bylo rozhodnuto.

Drobka jsem poctivě připravila, jako na každou výstavu, kdy jsme ještě bojovali s plným nasazením, byl pečlivě vyčesaný, srst na nohách též upravená i před nástupem do kruhu jsem ho znovu dokrášlila. A připravila jsem i jeho milovaný balonek, který v něm probouzí jeho druhé já - psa plného života a hlavně energie. Vše probíhalo obvyklým způsobem, postupně byli posouzeni všichni psi, nakonec jich bylo pět, Bard od Bezdynky nenastoupil. Jeho bratr Bady při posuzování zrovna nebyl ukázkou vychovaného psa v třídě vítězů, takže jsem začínala tušit, že poslední nebudeme. Všichni psi byli hodnoceni známkou výborná a náš posudek zněl skvěle, začínala jsem doufat, že propadák to snad nebude. Posléze byl opravdu z boje o pořadí vyloučen Bady od Bezdynky a šlo do tuhého. Jako první vybral pan Václavík nás, abychom znovu předvedli pohyb. Viděla jsem to jako jasné, jsme adepti na 4.místo. Pak ale následoval i Nando a ostatní dva. Netušila jsem, co se panu rozhodčímu honí hlavou. Znovu postoj a začalo dělení míst. Jako prvního vybírá pan Václavík Aarona a posílá ho na místo s číslem čtyři. Výběr zdůvodňuje kratším tělem a celkově lehčí konstitucí. Rychle následuje Cappuccino, který je se zdůvodněním volnějších spodních víček poslán na třetí místo. To už nevěřím a jsem jako Alenka v říši divů - opravdu budeme druzí??? To bych nikdy nečekala!!! Jsem nadšená!!! Ale najednou pan rozhodčí vybírá vítěze a jsme to my... Chvíli nevěřím svým uším a pak mi začínají "plavat oči", ano je to zvláštní, to se mi opravdu za Drobkovu výstavní kariéru nestalo, ale jsem dojatá a neskutečně překvapená, pro pozorovatele působím nejspíš jako blázen a výstavní začátečník, ale mám obrovskou radost, stále nemohu uvěřit, že Drobek vyhrává třídu vítězů a poráží i takovou kapacitu, kterou je Nando. Jako v tranzu odcházíme z kruhu a já Drobka stále chválím a on si užívá hry se svým milovaným míčkem, snad ani netuší, co právě dokázal. Toto bylo jedno z jeho největších vítězství!

 

Venku z kruhu se rychle začínám vracet do reality, když hledám své drahé dcerušky a manžela, který si užívá dva dny rodičovské dovolené, tedy ve znění českých předpisů, kdo si tuto výborně pojmenovanou službu u dětí zkusil, tak by za ten název zabíjel... Uteklo pár minut a já rychle přistávám nohama zpět na zemi a dávám Drobkovi znovu vodítko, neboť po veteránech okamžitě následuje boj o Vítěze klubové výstavy, nebo-li nejlepšího ze psů bez ohledu na věk (třídu). Zázrak nekončí a Drobek opět vítězí, znovu se raduji, Drobka chválím, dostává balonek,... a běžím střídat manžela u holek, nebo spíš ho alespoň od jedné zachránit.

Z reportáže se stává tradičně román (nemohla bych psát novinové články...), takže to radši skrátím. Jak mě naše vítězství těšilo, stejně moc mě mrzelo, že jsme porazili Nanda. Velice jsem celé jeho lidské smečce vítězství přála - Eli a Palko, nezlobte se na nás, vy jste ti poslední, které jsme chtěli porazit :-( O to více jsem držela palce Ginnie, která nastupovala ve fenách, tajně jsem doufala, že se setkáme v boji o BOB. Třídu vítězů opravdu hravě vyhrála, ale bohužel v boji o nejlepší fenu pan rozhodčí upřednostnil vítězku třídy otevřené. To už přišel tedy na řadu i závěr výstavního boje - titul BOB. Nastoupili jsme s nejlepším mladým, nejlepším veteránem a nej pes a nej fena. Pohyb, postoj a pan rozhodčí poměrně rychle říká, že tentokrát titul BOB dostane - PES! Ano opravdu Drobek získal i titul nejvyšší, který na této výstavě dostat mohl. Kdo to neví, tak mimo rodičovskou dovolenou jsem učitelka matematiky. To jen pro představu, jak vážně myslím následující tvrzení - před týdnem bych byla ochotna na 100 % říci, že Drobek u pana Václavíka na BOB nikdy nedosáhne, natož na klubové výstavě. A jako matematička beru výraz 100 % opravdu doslovně, obvykle bych řekla na 99 % a nechala si ten kousek pro náhodu, ale tímto jsem si byla opravdu jistá! Neuvěřitelné se stalo skutečností, stále tomu nerozumím...

 

Výstava spěla k závěru a blížily se soutěže, těch se nemohla dočkat Anežka a i my, neboť od rána jsem poslouchala, zda už konečně může jít vystavovat ona. Dočkala se, ale bohužel byla do soutěže Dítě a pes přihlášena tentokrát jen v konkureci jedné další holčičky, která nakonec nedorazila. Škoda na jarním Zubří bylo dětí nejméně šest. Tentokrát bylo dobrých deset dětí ve starších kategoriích, ale v této nejmladší nastoupila sama. Drobka zvládla předvést v pohybu, sice oba zakopli a ona skončila na zemi, ale oklepali se a pokračovali dál. No snažila se, byť ten náš psí šampion stále koukal po mě, ať řeknu já, co má dělat.

Ze Zubří jsme si tak nakonec odváželi čtyři poháry, obří pytel granulí a překrásný ručně malovaný talíř. A jako hlavní? Nezapomenutelné zážitky!

 

 

 

 

 

 

 

 

 Výsledky:

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

PSI       Třída dorostu:                     

 VN 1        SIDNEY VOM LÖWENGARTEN,CMKU/L/4950/12/12, 1.2.2012      o:     Kwenobe BALFEN APLIN      m:    JUST FOR FUN vom Löwengarten      ch:   Schale Karina a Rahel      maj: Čermák Jaroslav
VN 2        DAINTY VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4906/12, 31.1.2012      o:     RENE Löwe v. Bayern      m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof      ch:   Vaňková Hana      maj: Štaffenová Lucie
VN 3        DAIQUIRI VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4907/12, 31.1.2012      o:     RENE Löwe v. Bayern      m:    AIMEE Vanika vom Bauernhof      ch:   Vaňková Hana      maj: Žáková Vendula
 Třída mladých 
V 1       KERBEROS DU PLATEAU BAVAROIS, CMKU/L/4886/11, 15.5.2011       o:     IGLOO du Plateau Bavarois       m:    FREYA Ensson Bohemia       ch:   Spinnael Nancy       maj: Schmuttermeierovi Lenka a Evžen
VD 2        THE BEST ZIELONA CIESZYNIANKA, CMKU/L/ 4913/11,12.8.2011       o:     BEN BASTIEN Severní souhvězdí       m:    NORSE FREYA Zielona Cieszynjanka       ch:   Rylko Danuta       maj: Felixová Jaroslava
VD 3         AKIM DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4757/11, 29.3.2011       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček       ch:   Novotná Hana       maj: Šebesta Miroslav
VD 4          ALEX BONA MORAVIA, CMKU/L/4801/11,27.5.2011       o:    FIDO Nobert       m:   BONA od Bezdynky       ch:  Calábková Zdeňka ing.       maj:Vyleťal Ivo
---        ARGON DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4759/11, 29.3.2011       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček       ch:   Novotná Hana       maj:Rais Robert
 Mezitřída 
V1 CACČKŠ       HAPPYMR.HART Z LEONKOVHO RAJA, CMKU/L/4824/11, 11.2.2011                                                        o:     ZHEROM iz Galkina Gniezda       m:    BIANKA Lwia Dolina       ch:   Belanská Janka       maj: Koláček Ivan
V 2 res.CAC        ARNI Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4672/11, 2.1.2011       o:    FIDO Nobert       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí       ch:   Benáková Jarmila       maj: Benáková Jarmila
V 3        GARRY NOBERT, CMKU/L/4713/11, 11.2.2011       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland       ch:   Šimkovská Anna       maj: Kuklík Zdeněk
 V 4        GANDALFF NOBERT, CMKU/L/4712/11, 11.2.2011       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland       ch:   Šimkovská Anna       maj: Kratochvílovi Irena a Michal
VD       ARCHIBALD BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4700/11, 2.2.2011       o:    FIDO Nobert       m:   ANNDY Danthe Caro       ch:   Plášková Aranka       maj: Burdychová Dana
VD        ARON Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4673/11, 2.1.2011       o:    FIDO Nobert       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí       ch:   Benáková Jarmila       maj: Král Vítězslav
VD       CAMOS OD BEZDYNKY, CMKU/L/4707/11, 24.1.2011       o:    CARLO vom Zeitschelhof       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí       ch:   Pimek Ludvík       maj: Procházková Jitka MUDr.
VD        DEXTER VOM NONNENWALD, CMKU/L/4825/11, 12.3.2011       o:    VEIT-EIK vom Ossmannstedter Grund       m:    XENA vom Nonnenwald       ch:   Schellewald Werner a Marion       maj: Čermákovi Jaroslav a Jaroslava
---        CARGO OD BEZDYNKY, CMKU/L/4708/11, 24.1.2011       o:    CARLO vom Zeitschelhof       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí       ch:   Pimek Ludvík       maj: Janásek Pavel ing. Ph.D.
  Třída otevřená 
V 1 CACČKŠ         FIDO NOBERT, CMKU/L/3830/07, 14.1.2007       o:    TIZIAN vom Löwengarten       m:   DONA Me Dojet       ch:  Šimkovská Anna       maj:Němec Oldřich
V 2         BERTINO VANIKA VOM BAUERNHOF, ČLP/L/4243/08, 6.10.2008       o:     NANDO vom Nonnenwald       m:   ARIN Albron Elenia       ch:   Vaňková Hana       maj:Cupáková Martina
VD 3        FOX ME DOJET, CMKU/L/4615/10, 18.5.2010       o:     BENJI z Osoblažského lesa       m:    ARIA von Benštejn       ch:   Wimer Jiří       maj: Bodeček Jiří
---        ARRON AKIROJA, ČLP/L/4424/09, 7.10.2009       o:     BENJI z Osoblažského lesa       m:    AKIRA Ikajava       ch:    Lhota Roman       maj: Guryča Václav
 Třída chovatelská 
V 1         ORION LESNÍ LOM, CMKU/L/4081/07, 20.10.2007       o:    TWISTER du Manoir de la Roanne       m:    KATY Lesní lom       ch:   Kubová Jana     maj: Kubová Jana
 Třída seniorů 
V 1Nejlepší senior        ANDY - BADY OD ZELENÉHO BUKU, ČLP/L/3447/05, 13.2.2005       o:     CID vom Treuen Löwen        m:    ANGIE B. Bora z Milotiček       ch:   Viktora Jaroslav     maj: Bardon Zdeněk
V 2ČKŠ        MONTY LESNÍ LOM, CMKU/L/ 3647/06, 15.2.2006       o:    MANJO vom Ossmannstedter Grund       m:    JESSICA Lesní lom       ch:   Kubová Jana       maj: Stehlíková Helena
 Třída vítězů  
V 1 CACVítěz KVBOB          FRAM ENSSON BOHEMIA, ČLP/L/3789/06, 26.10.2006        o:    GULLFAXI Löwe v. Walhall        m:   BESSY Ensson Bohemia        ch:   Mráčková Drahomíra         maj:Špičáková Soňa, Mráček Pavel
V 2 res.CAC        NANDO-JUNIOR LEO VOM JERICHOWER LAND, SPKP 1450, 9.10.2008                                                                               o:    NANDO vom Nonnenwald       m:   ALTAMIRA Löwe von Walhall       ch:  Kirsch Kathrin       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr.
V 3ČKŠ       CAPUCINO VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4619/,10,5.6.2010                                                                                      o:     ZODIAK vom Löwengarten       m:    ARIN Albron Elenia       ch:   Vaňková Hana       maj: Vaňková Andrea a Hana
V 4        ARON FROM LEOS HOME, CMKU/L/4412/09, 19.8.2009       o:     UKAS Löwe v. Osning       m:    CELESTA Najmurská cesta       ch:   Zeman Josef ing.       maj: Zeman Josef ing.
V          BADY OD BEZDYNKY, CMKU/L/4305/09, 11.2.2009       o:     LEX Lesní lom       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí        ch:   Pimek Ludvík       maj: Koláček Ivan
---          BARD OD BEZDYNKY, CMKU/L/4306/09, 11.2.2009       o:     LEX Lesní lom       m:    BELINDA z Vlčkovského údolí        ch:   Pimek Ludvík       maj: Švejda Zdeněk
 Třída veteránů 
V 1        ARAMIS  LONY Z VYŠEHOŘOVIC, ČLP/L/3325/04,16.8.2004       o:     CID vom Treuen  Löwen       m:    AMANDA Leon z Nissanu        ch:   Lonská Irena       maj: Toncarová Hana
V 2        ASSAN U ODÉRSKÉHO SPLAVU, ČLP/L/3111, 9.11.2003       o:     BARBAR Lom u Macochy       m:    BARBORA z Javorového háje       ch:   Novák Vincent       maj: Kunstmüllerová Iveta
---        ASSON Z CHÝŇAVY, ČLP/L/2509/01, 13.5.2001       o:     CYRANO Chaloupecké skalky       m:    CONNY Dela Javan       ch:    Beer Emil       maj: Beer Emil 
  FENY Třída dorostu 
VN 1Nejlepší dorostenec        JURA LÖWE VOM THÜRINGEN, CMKU/L/4914-12/12,14.1.2012      o:    KANSAS vom Welland      m:   ALEXIS von der Osnitz      ch:   Müller  Doris a Jochen       maj: Kubová Jana
  Třída mladých 
V 1 CAJCNejlepší mladý         GABI ME DOJET, CMKU/L/4855/11, 1.10.2011       o:    FIDO Nobert       m:   ARIA von Benštejn       ch:  Wimer Jiří       maj: Kolářová Věra
V 2      AMÉLIE Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4829/11, 14.7.2011       o:     FIDO Nobert       m:    DONNA LEON Koňakov       ch:    Novák Milan       maj: Daňko Josef
VD 3        ALMA Z OKRASNÉ ŠKOLKY, CMKU/L/4828/11, 14.7.2011       o:     FIDO Nobert       m:    DONNA LEON Koňakov       ch:   Novák Milan       maj: Čapáková Markéta
VD 4        AFRA BONA MORAVIA, CMKU/L/4804/11,27.5.2011       o:    FIDO Nobert       m:   BONA od Bezdynky       ch:  Calábková Zdeňka ing.       maj:Maláčová Tereza
 Mezitřída 
V 1 CACČKŠ       CELSEA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4710/11, 24.1.2011       o:    CARLO vom Zeitschelhof       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí       ch:   Pimek Ludvík       maj:Pimek Ludvík
V 2        DONATELLA ARCONDIA, ČLP/L/4687/11, 20.1.2011       o:     PLUTO Woscany       m:    BEL VICTORIA Arcondia       ch:   Scavinová Patricie       maj: Čekalová Eva
V 3        AGNES BELLA AMICIZIA, CMKU/L/4705/11, 2.2.2011       o:    FIDO Nobert       m:   ANNDY Danthe Caro       ch:   Plášková Aranka       maj: Bejšovcová Eva
V 4        GOLDIE NOBERT, CMKU/L/4719/11, 11.2.2011       o:    ARTOS QUINO von der Osnitz       m:   HAVANNA vom Dreiburgenland       ch:   Šimkovská Anna       maj: Černý Miroslav
VD       CARLA OD BEZDYNKY, CMKU/L/4709/11, 24.1.2011       o:    CARLO vom Zeitschelhof       m:   BELINDA z Vlčkovského údolí       ch:   Pimek Ludvík       maj: Abtrachimov Tomáš
D        HONEY Z ALFOVY ZAHRADY, CMKU/L/4754/11, 30.3.2011       o:    FIDO Nobert       m:   FABIEN z Alfovy zahrady       ch:   Marečková Kateřina       maj: Kunstmüllerová Iveta
vyloučen        AMAZING JONI DE GOLDEN HERIETT, CMKU/L/4761, 29.3.2011       o:    BUD SPENCER Member of the Leogang       m:   HERIETT C. Bora z Milotiček       ch:   Novotná Hana       maj:Čermáková Andrea
vyloučen        ARNIE Z POBĚŽOVICKÉHO KOPCE, CMKU/L/4678/11, 2.1.2011       o:    FIDO Nobert       m:   KYRA FLORENCIE Zařické údolí       ch:   Benáková Jarmila       maj:Kráčmarová Jarka
---        HESSI ENSSON BOHEMIA, CMKU/L/4666/10, 15.11.2010       o:    NANDO JUNIOR Leo vom Jerichower Land       m:   FRANCISS-BESS Ensson Bohemia       ch:   Mráčková Drahomíra       maj:Scheib Ladislav RNDr.
 Třída otevřená 
V 1 CACVítěz KVČKŠ       CORA MYSLIBOŘICKÉ POLESÍ, CMKU/L/4202/08, 29.4.2008       o:     QUINTO vom Nonnenwald       m:   BELYS Sen rodiny       ch:   Fialka Bohumil       maj: Plachý Ondřej
V 2 res.CAC        FATY ME DOJET, CMKU/L/4617/10, 18.5.2010       o:      BENJI z Osoblažského lesa       m:    ARIA von Benštejn       ch:   Wimer Jiří       maj: Wimer Jiří
V 3      AGIRA NEMILSKÁ TVRZ, CMKU/L/4512/10, 18.3.2010       o:     PRINZ-POLDI vom Rossbach       m:   GINA Z. Bora z Milotiček       ch:   Hrdlovičová Zuzana       maj: Šolcová Radka
V 4        ANNDY DANTHE CARO, CMKU/L/4197/08, 16.4.2008       o:     LEX Lesní lom       m:    DELLY Assa Říčany       ch:   Theimerová Dana       maj: Plášková Aranka
VD        HAVANNA VOM DREIBURGENLAND, CMKU/L/4263/08, 28.7.2008        o:     KANSAS vom Welland        m:    AMIDALE Löwe von Walhall        ch:    Schröder Mathias        maj: Šimkovská Anna
D       CONY FAMILIA MAGNA, CMKU/L/4536/10, 6.4.2010       o:     BARNEY B. Bora z Milotiček       m:    AIKA z Nekudova dvorce       ch:   Marada Josef MUDr.       maj: Kavka Jan
---        ANNIE ROSE FACIES NIGRA, CMKU/L/3928/07, 15.4.2007       o:    ARNEE B. Bora z Milotiček       m:   BELLA ze Zámečku Marianov       ch:   Dujíčková Erika MUDr.       maj:Dujíčková Erika MUDr
 Třída chovatelská 
V 1         NICOLA LESNÍ LOM, CMKU/L/3739/06, 13.8.2006       o:      ALDAN vom Wolfsblut       m:     KATY Lesní lom       ch:    Kubová Jana       maj:  Kubová Jana
VD 2        BÁRA FACIES NIGRA, CMKU/L/4516/10, 24.3.2010       o:     LEX Lesní lom       m:    ANNIE ROSE Facies Nigra       ch:   Dujíčková Erika MUDr.       maj: Dujíčková Erika MUDr.
---         FANY ME DOJET, CMKU/L/4616/10, 18.5.2010       o:      BENJI z Osoblažského lesa       m:    ARIA von Benštejn       ch:   Wimer Jiří       maj: Wimer Jiří
 Třída seniorů 
 V 1ČKŠ         BELINDA Z VLČKOVSKÉHO ÚDOLÍ, ČLP/L/3588/05, 9.11.2005       o:      CYRANO Chaloupecké skalky       m:     BEAUTY Thurzo       ch:    Botík Marcel       maj: Pimek Ludvík
---        AMÁLKA  ZE ZVONAŘOVA KRAJE, CMKU/L/3422/04, 18.11.2004       o:      IAGO Lesní lom       m:     AXA od Otaslávky       ch:    Krob Jan       maj: Zmrzlá Jana
 Třída vítězů 
V 1 CAC        GINNIE ENSSON BOHEMIA, SPKP 1478, 11.12.2009       o:     QUINO v.d. Osnitz       m:   FRANCIS BESS Ensson Bohemia       ch:   Mráčková Drahomíra       maj:Skovajsová Rozsívalová Elena Mgr., Mráček Pavel
V 2res.CACČKŠ       CINDERELLA VANIKA VOM BAUERNHOF, CMKU/L/4624/10, 5.6.2010       o:     ZODIAK vom Löwengarten       m:    ARIN Albron Elenia       ch:   Vaňková Hana       maj: Vaňková Andrea a Hana
   Třída veteránů 
V 1BOV        CÁCORKA H. BORA Z MILOTIČEK, ČLP/L/ 3296, 7.7.2004       o:      HUSZÁR v. Sissy- Haus       m:    AUDREY Zařické údolí       ch:    Šmrhová Jaroslava       maj: Šmrhová Jaroslava
V 2        ARIN ALBRON ELENIA, ČLP/L/ 3257, 17.5.2004       o:     EFFENDI KENT Salve Leon       m:    BRITTANY Druhá šance       ch:   Štíbr Vladimír       maj: Vaňková Hana
V 3        DONA ME DOJET, CMKU/L/3091/03/, 20.9.2003       o:      DARVIN v.d. Rasenmühle       m:    IRA Lesní lom       ch:    Wimer Jiří       maj: Šimkovská Anna
V 4         BONNIE B. BORA Z MILOTIČEK, ČLP /L/2761/02, 21.6.2002        o:     BARNEY Zámecký chov        m:    AUDREY Zařické údolí        ch:   Šmrhová Jaroslava        maj: Mrázová Martina
---        ANIFE OLIVA ALBRON ELENIA, ČLP/L/3254/04, 17.5.2004       o:     EFFENDI KENT Salve Leon       m:    BRITTANY Druhá šance       ch:    Štíbr Vladimír Bc.       maj: Zelená Petra Bc.
---        KATY  LESNÍ LOM, CMKU/L/3128/03, 27.10.2003       o:      DARVIN von der Rasenmühle       m:    JESSICA  Lesní lom        ch:   Kubová Jana       maj:Kubová Jana
  

 

 
< Předch.   Další >

language / jazyk

Poslední fotografie v galerii
FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11 LET vánoce všichni 2015

Aktuality

FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11LET FABIENNE ENSSON BOHEMIA  26.10. oslavila 11. narozeniny.              gratulujeme   -

Vítejte na stránkách ENSSON BOHEMIA CZ

Kennel Ensson Bohemia

Přihlášení


Zapomenuté heslo