načítání stránky . . . set names utf8; ENSSONBOHEMIA.CZ - Clubsieger - Schau Leonberg, Franciss Bess V 3 !!!
Clubsieger - Schau Leonberg, Franciss Bess V 3 !!!
Hodnocení čtenářů: / 13
SlabéVynikající 
All results

 

Clubsieger - Schau 2009

Internationale Leonberger Spezial - Schau am 27. September 2009 in Leonberg Clubzentrum beim Tiefenbachsee. 

 

Klubová výstava Německého klubu chovatelů leonbergerů v Leonbergu 27. 9. 2009

Přihlášeno 335 leonbergerů

Pozhodčí: Joop Hiddes ( NL)

                 Gerhard Knape ( D )

                 Olli Kokkonen ( Fin )

                 Rita Pleibel - Seyffer ( D )

                 Wili Gullix ( D )

                 Albert Hellener ( D )

                 Ronald Ogorzelski ( D )

                 Wolfgang  Mayer ( D )

 

                                      Na výstavu byli přihlášeni vystavovatelé z celé Evropy. Naši chovatelskou stanici zastupovala pouze Franciss Bess Ensson Bohemia, která nastoupila v třídě šampionů, s 13 šampionkani zvučných jmen ( z Německa, Holandska, Dánska, Švédska, Italie, Norska, Polska, Madarska, Švýcarska a Belgie ) Františka jako jedna z nejmladších účastnic v této třídě úspěšných fenek z Evropy vybojovala velice pěkné třetí místo. Udělala nám velikou radost.

 

Titul Klubový vítěz a BOB získal pes z třídy šampionů Forest Leo vom Jerichower Land

a Klubovou vítězskou se stala fenka z mezitřídy Fjalar vom Lowengarten 

 

                                                      Gratulujeme !!!  

 

Všechny výsledky naleznete dole pod obrázky - All results !!!!

jsou zkopírované z webu.  

 

 leonberg_2009_vlajky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Franciss Bess Ensson Bohemia

( Gullfaxi l.v. Walhall x Bessy Ensson Bohemia )

 leonberg_2009_t._ch_-feny.franciss.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Forest Leo vom Jerichower Land

( Clark Leo vom Jerichower Land x Altamira l. v. Wallhal )

 leonberg_2009_t._bob.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 Fjalar vom Lowengarten

( Zodiak v. Lowegarten x Skjaergaardens Crunchy macedemia nut )  

 

fjaval.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Třída šampionů - feny

leonberg_2009_t._ch_-feny.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída šampionů - feny

leonberg_2009_t._ch_-feny.04.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída otevřená - psi

leonberg_2009_t._ot.-psi_02.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída otevřená - psi

 

leonberg_2009_t._ot.-psi.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vítěz třídy otevřené:

 Tarkaleoes Atlantic Ted into Sionnarush

( Baltizar Iz poselka Sokol for Lionslord x Alfross Grizinas Gurid )

leonberg_2009_t._ot.-psi_03.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Třída šampionů - psi :

 

 

leonberg_2009_t._ch_-psi.jpg.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

vítěz třídy chovatelské:

 Kwenobe Balfen Hullanta

( Memicedaiska Pamelausan Balou x Alfross Grizinas Idunna )

 leonberg_2009_t._zucht.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LEONBERG 2009
Von rhein-ruhr, 04:36

Welpenberatung:
Rüden
Eole de l´oppidum gaulis  anwesend
Sconfinato Leonzio Floyd anwesend
Digger Maximilian v d Grönninger Seen anwesend
Zampano Zhidan v d Hexenbrücke anwesend
Diego v d Grönninger Seen anwesend
Bogomir v Löwenzahn anwesend
Eiko v d Aigner Obermühle anwesend
Don v d Grönninger Seen anwesend
Altair v d Osenbach anwesend
Dr Doolittle Löwe aus Kurpfalz anwesend
Frodo v Schloß Rio anwesend

Hündinnen
Inya v Leodipaco anwesend
Epona anwesend
Zorana –Zora v d Hexenbrücke anwesend
Sconfinato La Trussardi anwesend
Sconfinato Morena Riva anwesend
Ayka Löwe v Androkles anwesend
Anastasia v d Osenbach anwesend
Daya v d Grönninger Seen anwesend
Kiwi Pee Wee of Lion Dream anwesend
Etana v d Aigner Obermühle anwesend
Esteema v d Aigner Obermühle anwesend
Kuna Matata of Lion Dream anwesend
Golden Honey amore Cordi anwesend
Zoe Zamira v d Hexenbrücke anwesend

Jüngstenklasse:
Rüden:
SG 1  Skjaergaardens Halloween Midnight Wolf
SG 2  Arthemons Lauveens
SG 3  Illak Löwe v Kleebach
SG 4  Rene Löwe v Bayern
SG Dajosch-Basko Löwe v Atzenberg
VV Lars Aplins Boy v d Landwehr
     Taifun King v Kleinen Dörfchen,
      Daro Löwe v Atzenberg,
      Fürst Gringo v Schloss Rio,
      Jolly Joker Endor of Lion Dream,
      Falco v Schloß Rio,
       Bodo v Königsborner Tor,
       Quax v St Wendelin,
        Lord Jokkel v Holzland
Vsp  Gordon Florian Salve Leon
WV Mathorka´s Karibu Sana
      Festo v Schloß Rio


Hündinnen:
SG 1   Jolie Jade v Dreiburgenland
SG 2   Skjaergaardens Halloween Twilight
SG 3   Luna Aplins Girl v d Landwehr
SG 4   Isabella Löwe v Kleebach
SG      Leona Aplins Girl v d Landwehr
          Anni v d Abtsküche
          Irawadi v Löwengarten
         Frl. Franzi v Schloß Turm
         Amarna v d Abtsküche
         Hera uit´ t Berggat
         Aila v d Abtsküche
         Skjaergaardens Halloween Boogie Woogie
VV      Vanilla v Sissyhaus
          Fritzi v Schloß Rio
          Finny v Schloß Rio
          Baghira Samara v d Löwenpranke
          Follow me Friedl v Schloß Rio
          Baghira v Königsborner Tor
          Indra v d Bärenpranke
          Irresistible Isis v Dreiburgenland
          Blade v Königsborner Tor

Jugendklasse:
Rüden:
SG 1 Heron v Löwengarten JUGENDSIEGER
SG 2 Rosaceeen Eleocharis
SG 3 Ludwig v Heidersiefen
SG 4 Knickerbockers Gamma Ray
SG Hudson v Löwengarten
     Knickerbockers in flames
     Lionslord Babylon Child
     Pinbitaan Nightstar
     Dapsang du Manoir de la Roanne
     Black Sabbath Member oft the Leogang
     Kio Dreamboy v d Landwehr
     Gustel v d Zornigen Zecke
     Loveliens Hakon
     Giaccomo Gino v Löwe v Bernburger Land
     Boyzone ´ s Royal Flush
GUT   Leon v Heidersiefen
         Unico v Goldenen Vlies
         Liongate´s Diamond
         Fibbes – Frolic v d  Zornigen Zecke
         Dancer v d Aigner Obermühle
         Grizzly d er Bär v d zornigen Zecke
         Ann´s Crandle Hymiehoss
         Teamides Qubic Quandango,
         Itchy of Easy Hope
GGD   Kronos Dario v Holzland
Zurückgezogen  Ruprecht Löwe v Bayern

Hündinnen:
SG 1  Namupalan Cacao N´Cream  JUGENDSIEGERIN  
SG 2  Skjaergaardens Halloweeen Memory
SG 3  Star of Regulus Lucky Penny
SG 4  Unique v Sissyhaus
SG     Mariechen v Heidersiefen
         Lionslord Byzantia
         Insha of Easy Hope
         Salsa Agya Woscany
         Sunshine Lady v kleinen Dörfchen
         Rosaceeen Erika
         Dabu du Manoir de la Roanne
         Birma Zielona Cieszyniaka
         Hesita van Leodipaco
         Koivuleijonan Babitschka Bernice
         Surprice Woscany
G       Anna´s Crandle Hanne
         Banshee Girl Member of the Leogang
         Universe v Sissyhaus
         Fienja Fienchen v d Zornigen Zecke
         Hailey Delmar v Dreiburgenland
         Allegra Löwe v Isartal
         Incredible Phoebe of Lion Dream
         Elea v Königsstein
         Knockando´s  QMP Quinta Red
         Gutemine v d Zornigen Zecke
         Yoshiba Yarome v d Hexenbrücke
         Dionysia Domus Corona
         Happiness uit´ t BerggatArcanine Gylippus
         Carlotta v d Drachenburg
         Pyrymet´s Flattement
         Alexa Lauveens
GGD   Camilla v d Drachenburg
         Djana
Disq.   Diva v d Geestequelle        


Zwischenklasse:
Rüden:
V 1   Karo Löwe v Württemberg
V 2   Iskan Löwe v Zschopautal
V 3  Kendo Löwe v Württemberg
V 4  Charid v d Aigner Obermühle
V     Umberto Ligocka Wataha
SG   Dayo Dahoma Löwe v Goldberg
SG   Veuve Cliquot ory v d Waranhoeve
SG   Midas Maximus
SG   Bergan Bohemia Qwerty
zurückgezogen  Maximus v d Bachtalen

Hündinnen:
V 1  Fjalar vom Löwengarten CLUBSIEGERIN
V 2  Skjaergaardens Be my Valentine
V 3  Kaya Löwe v Württemberg
V 4 Leandro v Welland
V    Bindi v h Leonhuuske
      Elly v Schloß Rio
      Didion du Violon d ´Or
      Arwena Bertusowy Gaj
      Caramella Inga Löwe v d Tomburg
      Rosamunda Alfa Leonis
      Frida v Löwengarten
      Kimaciboa´s Bo Derek
SG   Amy Cimera v Watzekwald
      Hana Assa Riacny
      Cara Mia Löwe v Drevenack
      Inca Löwe v Zschopautal
      Milena v Welland
      Star of Regulus Red Robin
      Chandika v d Aigner Obermühle
      Daina v Alten Eulenturm
      Adriana v Ortenburger Land
      Holly v Titushof
      Alexa v d Osnitz
G     Ymachi´s Isabella Donna

Offene Klasse:
Rüden:
V 1  Tarkaleoes Atlantic Ted into Sionnarush
V 2  Liongate´s Asterix
V 3  Fairytroll´s ZorakZoran
V 4  Grindvaktens Best Belgarion Bri
V     Bugsy Roy Arcondia
       Kwenobe Balfen Aplin
       Kimo Krumme v d Bachtalen
      Kansas v Welland
      Fuego
      Sylbert Emperor Ridge at Sancholees,
       Liongate´s Agas
      Skjaergaardens Casino Paddlewheel
      Dixon v Löwengarten
      Asco zur Burg Windeck
      Zidan v d Osnitz
      Gep´s Big Bear good Guy a Leomas,
       Eaden-Earl v Schlossturm
      Hakuna c Bora z Miloticek
      Vorget Minot Qadesh du Bouc d´Or
      Freid is Gay av Eirabelstone
SG  Poldi Löwe v Bayern
      Ungar Ursus v Matthiasberg
      Earl Dario Jr v Dreiburgenland
      Sconfinato Fausto Fellow
      Ivo ltd Edition v d Landwehr
      Digger-Dirk v Schloß Rio
      Darius v Zeitschelhof
      Freelander v t´ Laurierenhof
      Filou v St Moritz Kirchlein
      Aragon 1. v d Drachenburg
      Prinz Poldi v Roßbach
      Lark-Lennox Löwe v Vogtland
      Gillmor Löwe v Burgstall
      Quando Löwe v Bayern
      Gambler van ´t Laurienenhof
G     Fritz v d Frankenhöhe
       Bayoware v d Aigner Obermühle
       Apollo v h Leonhuuske

Hündinnen:
V 1  Agatha v Gäuboden
V 2  Dragongaardens Proud Mary
V 3  Fiona Fabrice v Welland
V 4  Taboo v Sissyhaus
V     Kwenobe Balfen Cherika at Ridingback
      Rua Soleil Kart Nuar
      Fly v d Frankenhöhe
      Meus Amicus Fenja
      Eluna Nato del Amore
      Alana v Krutscheid
      Colchique du Violon d´Or
      Nalle Woscany
      Rim Hassani Kuzi v Kleinen Dörfchen
      Corazon de la Pierre Oiseau
      Hella v Deisterblick
      Forza Ravennna of the Bernese Garden
      Desposita v d Wetterspitze
      Adelgundis v Gäuboden
      Always Samsara Sunshine
      Henriett C Bora z Miloticek
      Jakima v d Landwehr
      Evviva-Edita v Schloss-Turm
      Dena Dakini Nato del Amore
      Ebby v Eichbüel
      Gesine Löwe v Thüringen
      Gypsy Lion Debonnaire
      Daubailoo Ariel
      Bayleen de l´Amour en Haritage
      Enjoy Bear´s Cajsa Cavat
      Dronacha Glenna Lass of Usquebaugh
      Kalibra v Equitania
      Baby BAB v Vluyner Tannenhof
      Skjaergaardens Love for New Year
      Camilla Löwe aus Kurpfalz
      Zintra v d Osnitz
      Kiss me Kate v Equitania
      Liongate´s Another Diamond
SG  Goja-Finesse v Holzland
      Volcane du domaine des princesses de l´atlas
      Fiona Lion de la Toison d´Or
      Azza Foresta z Vanovske
      Amanda v Lechtal
      Georgina v d Kaisereiche
     
Championklasse:
Rüden:
V 1  Forest Leo v Jerichower Land  CLUBSIEGER        BOB
V 2  Bucr
V 3  Rosaceae Amaranthus
V 4  Unkas Löwe v Osning
V     Aquino v Diemensland
V     Dustin v Wittringer Wald
V     Lord Luna Leo
V     Emirbrazil v Titushof
V     Kwenobe Balfen Shiku
V     Blizzmajazz Lord Finesse
V     Amadeus from Magic Castle

Hündinnen:
V 1  Rosaceeen Dielytra
V 2  Neverendig Story v Sissyhaus
V 3  Franciss Bess Ensson Bohemia
V 4  Lorena Woscany
V     Kalyiani Kirsten v Welland
      My lovely Phantasy v d Waranhoeve
      Wiyot Nancy Drew
      Elixier Lion de la Toison d´Or
      Felicita Fumia Sulle orme di Antigua
      Skjaergaardens Brilliant Jade
      Caecilia Löwe v Kurpfalz
SG   Aphrodite Member of the Leogang
       Idbangabia Löwe v Walhall

Ehrenklasse:
Rüden:
Platz 1  Falco King v Welland
Platz 2  Pinbittan Ilta-Tuuli
Platz 3  Twister du Manoir de la Roanne
    
Hündinnen:
Platz 1 Ezra D Bora z Miloticek  
Platz 2 Kim Kylie v d Bachtalen    

Veteranenklasse:
Rüden:
Platz 1   Arpad v Heidersiefen
Platz 2 Cäsar v Bergwald

Hündinnen:
Platz 1 Pandazoman la Nikita
Platz 2 Emanuelle v Equitania
Platz 3 Rosaceae Silene
Platz 4 Donja v Hambacher Schloss
teilgenommen  von Sheeba´s Lady Fairy-Fashion
                      Johandys Ätta
                      Appolonia v d Zornigen Zecke
                      Audrey Zaricke udoli
                      Wiyot Cleo
                      Pita-Lisett v d Osnitz

Zuchtklasse:
Rüden:
V 1 Kwenobe Balfen Hullanta
V 2 Zorba Ligocka Wataha
V 3 Volk du Manoir de la Roanne

Hündinnen:
V 1  Fee van t´ Drongengoedhos
V 2  Dragongaardens Overnight Sensation
V 3  Vloxie du Manoir de la Roanne
V 4  Husarka c Bora z Miloticek
V     Brooklyn v Löwengarten
SG   Lionscourt Belisana
      Oh Pretty Girl v Kleinen Dörfchen
      Dream come True of Lion Dream
      Aida Prinzessin v d Drachenburg     

Leistungsklasse:
Rüden:
V 1  Majan´s Zeuss the Star of North
V 2 Nemo v d Rasenmühle
V 3 Volkhov du Manoir de la Roanne
V 4  Schorsch Berger v Mühlenbach
V   Indigo v Equitania
SG  Gandalf-Aragon v Holzland
SG  Viktor v Mühlenbach
SG  Endor Apollo v Holzland
G    Ferro v Förstersee

Hündinnen:
V 1  Scarlet Saphira v d Osnitz
V 2  Ezra Zidaya v Holzland
SG 3 Dara Anca v Wittringer Wald
SG 4 Cimbaly v Schloß Turm    

Gruppenwettbewerbe:

Paarklasse:
Petra Junehall mit den Hunden
Kwenobe Balfen Shiku & Kwenobe Balfen Sherika

Nachzuchtgruppen:
Zwinger v d Hexenbrücke

Zuchtgruppen:
1 Platz      KWENOBE
ausserdem:
Member oft he Leogang
Liongate
V d Drachenburg
Bora z Miloticez
V Sissyhaus

 

clubschau_2009_tisch_450.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tyto poháry byly všechny rozdány.

 

a jěště trochu statistiky: ( v seznamu je 260 vystavovatelů a 335 přihlášených psů )

Vystavovatelé byli

z Německa okolo 135 vystavovatelů a zahraničních vystavovatelů bylo okolo 125 

země jednotlivě:  

 

Holandsko 18 vystavovatelů

Belgie 16

Švýcarsko 13

Francie 10

Polsko 9

Švédsko 9

Česká republika 8

Dánsko 7

Itálie 7

Litva 7

Anglie 5

Finsko 4

Norsko 3

Madarsko 3

Rusko 1

Někteří samozřejmě vystavovali více psů, takže počet předvedených psů je vyšší.

 

1. 10. 2009                                     D.M.

l

 

 

  

 

 

 

 
< Předch.   Další >

language / jazyk

Poslední fotografie v galerii
FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11 LET vánoce všichni 2015

Aktuality

FABIENNE ENSSON BOHEMIA 11LET FABIENNE ENSSON BOHEMIA  26.10. oslavila 11. narozeniny.              gratulujeme   -

Vítejte na stránkách ENSSON BOHEMIA CZ

Kennel Ensson Bohemia

Přihlášení






Zapomenuté heslo